Tak neubližuj zbytečně druhým

Březen 2007

Fotky!

23. března 2007 v 14:38 | EmO gIrL |  :: <3 :o] <3 ::(JÁ)
Doufám že se vám ty fotky otevřou Xo)
jsem já..
jáápusíí
je jich tu málo a to proto,že jsem mazala! tak tu sem pak další nafotím:o)
Tady jsem si málo hrála:oPpokus

Supa Kámoš! Gothic!:-*

22. března 2007 v 22:44 | BLaCk AnGeL |  ::MOJÍ SKVĚLÍ KÁMOŠI::
Super kámoš DAVE!v Gothickém stylu a Gothické duši
Me
hlídá si srdíčko:oP
me3
Gothiiic
SA400136
kuk :o)
SA400140
tahle je supa ne?
mE
zeby ja*1*
hele ty steelky,doblí ne?
me1
AAAAAAA Hřbitoooov!!!
snimek2

(NE)Jsem EMO!

22. března 2007 v 16:18 | EmO gIrL |  :: <3 :o] <3 ::(JÁ)
Předem zdrawím všechny!
Chtěla jsem připravit něco originálního do blogu a tak mě napadla taková maličkost,dívala jsem se po ostatních blocích(emo) a četla si komentáře u jakýchkoli fotek (about me,nbho něco o mě)
Viděla jsem že tam je celkem hodně negativních vět(urážky třeba ve smyslu:ty si na emo jen hraješ a tak podobně,myslím že to znáte ;oI.
Rozhodla jsem se tedy něco málo o tom napsat:
1,(ne)Jsem emo,když si obarvím na černo nebo úplně na světle blond hlavu a nosím ofinu přez oči.
2,(ne)Jsem emo,když si namaluju hustý černý linky pod očima nebo si nechám propíchnout pirsing do rtu.
3,(ne)Jsem emo,kdž si nalakuju černý nehty.
4,(ne)Jsem emo,když nosím uplé oblečení nebo pruhované oblečení.
5,(ne)Jsem emo,když nosím popsaný boty nebo provléklé růžové tkaničky.
6,(ne)Jsem emo,když poslouchám My Chemical Romance.
7,(ne)Jsem emo,když se musím tvářit pořád smutně a taky se tak fotím.
8,(ne)Jsem emo.když se při chůzi dívám do země.
9,(ne)Jsem emo,když se řežu(bezdůvodně) žiletkama.
10,(ne)Jsem emo,když někde napíšu I HATE YOU nebo kreslím Po a Zi-(emo houbičky),(přitom ani nevím co to znamená)
Dejme tomu že se tím myslí i EMO KIDS
Přitom co jsem vám tady napsala jsem myslela že emo NENÍ v tom co nosíte na sobě nebo jak se malujete atd:.. Je tím řečeno že to co se ukrývá ve vás ty opravdový pocity,city a emoce,které někteří lidé potlačují tak u emo lidí je to 100% naopak nebojí se dát všechno ze sebe.
Co si o tom myslíte VY? Pište komentáře díkec!

Ikonky

22. března 2007 v 13:30 | EmO gIrL |  ::30 SECOND TO MARS::
Akorát mě mrzí že se jich strašně málo pohybuje:o(

WickedAnastasia Beaverhousen: Me and Jared.Isegrim: 30 Seconds To Marssome fool drama queen: you can't handle my emo angst >>>xechelonx: Letos
sbez: letosjujky tady je Jared strašně kláásnej!!
30 Seconds To MarsMattie: 30stm - jared; zomg!amanda: sexy shannon with hisely_24awe tady taky:o)
the kill

::Fotíky::

21. března 2007 v 19:21 | EmO gIrL |  ::30 SECOND TO MARS::

Tahle Gothic Girl je fakt pěkná

21. března 2007 v 18:58 | EmO gIrL |  ::GOTHIC::
hele,je to fakt juuu...že jo?teda aspoň mě se to líbí!

Toaletní papírek!:o)

20. března 2007 v 16:24 | EmO gIrL |  ::GOTHIC::

Jak já bych to nazvala,GOTHICKÁ SUBKULTURA?snad jsem to dobře pochopila.

20. března 2007 v 16:15 | EmO gIrL |  ::GOTHIC::
Gothové

Gothický styl, "normální" lidé v tom vidí pouze morbidní chování, hlasitou hudbu, alkohol a drogy. Ale kde je pravda?
Gothický styl je projev osobnosti určitého druhu lidí s jiným cítěním než jaké vykazují "normální" lidé. Gothové jsou lidé, kteří vidí krásu v temných věcěch, temných chvílích i morbidních a temných místech(kostely, hřbitovy, zříceniny,.....). Gothové jsou sami sebou v temném slova symslu. Tíhnou k černým věcem, milují noc a libují si v temné lásce.

Jak se stát Gothem?

Přímo jak se stát Gothem neexistuje,to už musí být ve vás nejenže posloucháte gotické metálové skupiny nebo chodíte jen v černým,pravý Gothici to nosí hlavně v sobě to co vyvolává tu pravou ,,temnotu'' je přece ve vás Pokud se tak necítíte nejste Gothic

Ano, gothic styl je morbidní(svým způsobem). Víš, smrt patří k životu, tak proč to nedat na jevo? A právě to goth dělá. Goth si připouští jen to co pravdou je již po staletí. Smrt patří k životu a tajemná místa jsou tak lákavá, tomu se nedá odolat. Zároveň je to potřeba být jiný, spíš než potřeba je to nutnost. Jen se někdy rozhlédni okolo sebe, co vidíš? Jen vyumělkované bárbíny jak kráčí ve svých vysokých botičkách div jim neleze prdel z minisukně. A tomu dnes prej říkají moda. Pak si prohlédni gothy. Nosí co se jim líbí, líčí se jak chtějí. Jsou takový jací jsou uvnitř sami sebe. A o tom to je, je to o tom být sám sebou. Ti lidé co každý den míjíš na ulici, ti lidé se kterými se stýkáš jen předstírají, protože chtějí někam patřit, ale při té honbě za škatulkou si neuvědomují, že ztrácí sami sebe. To je podstata toho být goth. Znamená to "být sám sebou" v morbidním slova smyslu.

Diskuzi o goth stylu najdete ZDE .


Je špatné být Goth?

Podle mě ne, podle okolí ano. Záleží to na názoru. "Normální" lidé v tom vidí špatnost, něco co se nemá podporovat. Vychází to z lidského myšlení. Mnozí si myslí, že být goth znamená řezat se žiletkou, brát drogy a sexovat i na hřbitově. Popravdě, nikdy mě nepřestane udivovat lidská hloupost a zkreslené názory blbounů, kteří o tom neví ani prd.
Stejně jako v kultuře, tak i v gothické subkultuře existuje mnoho různých druhů gothů. Jelikož jsou lidé tupí už od přírody je jasné, že je budou házet do jednoho pytle a křičet na celé kolo, že být goth je špatné. Téhle blbosti se snad nikdy nepřestanu smát :-D

Druhy gothů

1, Nábožensky založení gothové-
Do této větve gothické subkultury se řadí gothové, kteří věří v nadpřirozenou sílu(Exostence boha, satana, ATD.....). Právě tato gothická větev se dělí ještě na mnoho menších škatulek.

a)Satanistyčtí Gothové- se dělí takto:

*Gothové, kteří vyznávají Satana jako boha
*Gothové, kteří vyznávají satana jako symbol
*Gothové, kteří používají satana jen jako čirou provokaci společnosti(většinou ani neví co nosí na krku za symboly)

b)Gothové zabývající se magií jako celkem(vykládají karty, zabývají se mýty a tak podobně).

c)Náboženští gothové-
Je to k neuvěření, ale v gothické subkultuře nezáleží jakého jste vyznání. To znamená, že goth může být i věřící, ačkoliv se to příliš neshoduje s vírou "normálních" věřících. "Normální" věřící by řekl, že je to rouhání. Goth by jen řekl: " A co je na tom, že věřím v boha?"

2, Ateističtí gothové-
Nevěří v nic, jen sami v sebe. Obdivují gothické umění(to vlastně všichni).
3, Hudebně založení gothové-
Dávají přednost gothické hudbě. Vyvišují ji a horečně obdivují gothické skupiny. Přímo se s gothickou hudbou stotožňují. Většina z nich se snaží založit si svou vlastní skupinu.

4, Gothové literárně založení-
Jsou to gothové, kteří se místo hudby stotožňují pro změnu s gothickými básněmi a romány. Většina z nich sama píše.

Shrnutí názvu "Gothická subkultura"

Gothická Subkultura je určitý životní styl, odlišný od normální kultury, ve které žijeme od narození. Subkultura je životní styl, je to seskupení lidí, kteří vyznávají jiný životní styl než ten, který je všude kolem nich a je pokládán za normální a jediný správný. A jelikož je tam slovo kultura(cituji ze slovníku co to znamená:"Kultura je souhrn duchovních a hmotných hodnot vytvořených a vytvářených lidstvem a charakterizující historicky dosažený stupeň ve vývoji společnosti.").
To znamená, že pokud řekneš "patřím ke gothické subkultuře", říkáš tím, že patříš k lidem, kteří nevyznávájí pouze hudbu a tento stejnojmenný hudební směr. Ale jsou opravdovou subkulturou, subkulturou se svou poezií, uměním, literaturou jako celkem, hudbou a obecním smýšlením. Navíc tato subkultura vznikla z kultury, kterou známe od dětství, žijeme v ní atd. Sub-znamená latinsky pod, čili říkáme-li subkultura mluvíme o podkultuře, protože kultura tak jak ji známe je prvotní a podkultura je reakce na určitá pravidla prvotní kultury. Ale jelikož je ve slově subkultura slovo kultura, tak snad nemusím vysvětlovat, že se tím pádem nejedná pouze o vyznávání hudebního stylu.

Hřbitovy

20. března 2007 v 16:06 | EmO gIrL |  ::GOTHIC::
tenhle je supa!!!
Tenhle!a v noci!? musí být skvělí!!jít tou cestou,když je tma!juuu!

Co jsou vlastně gothici,čím se charakterizují.

20. března 2007 v 15:55 | EmO gIrL |  ::GOTHIC::
Gothové, když se toto slovo vysloví na veřejnosti mnohé to zarazí, další si hned představí šíleného satanistu, který si ubližuje žiletkou a vypadá jako chodící výrobna stříbrných naušnic. Ale to je samozřejmě bujná představivost nezasvěcených. Gothové jsou citliví lidé, ano, čtete správně. Jsou citliví, poznamenaní životem. Mnozí z gothů byli přítomni tomu jak otec týrá matku. Mnozí gothové zažili na vlastní kůži co to je být týraný. Další z gothů zažili totální rozpad rodiny, psychické týrání, citové vydírání,... . Je toho spousta.
Takže co gothy spojuje a sjednocuje je hlavně schopnost porozumění. Jejich bolest ze života je dává dohromady. Jejich bolest jim dala to jací jsou nyní.
Je pravda, že někteří vypadají doslova jako démoni, ale za to může bolest.
Gothové jsou jinak velice introvertní, až na nějaké výjimky by jste gothy nikdy na ulici nepoznali. Nejsou ten typ lidí, kteří by se rádi promenádovali, když už se goth promenáduje tak jedině na srazu, protože tam je dovoleno vše(proč taky děsit lidi na ulici, když může na srazu celá parta gothů děsit celé město).
Gothové nejsou špatní lidé, jen moc v životě trpěli, poznali život ze stránky, ze které mnoho lidí život ani nikdy nepozná. Ti co se potom nezabili nebo svou sebevraždu přežili se s tím naučili žít. Časem otupěli. Jediné co vám chci tímto říci je skutečnost, že gothové nejsou špatní lidé.

Gothici ve světě

20. března 2007 v 15:47 | EmO gIrL |  ::GOTHIC::
tenhle se mi nějak obvzlášť nelíbí
ale tohle je zase pěkný!
art gothic
začátek je přece jen v mládí tak se následuje dál!