Tak neubližuj zbytečně druhým

Sonny opustil kapelu:'(

19. června 2007 v 19:19 | BLaCk AnGeL |  ::FROM FIRST TO LAST::
Tak a mám tu pro nás fanoušky Skvělé skupiny FFTL tlochu(hodně) smutnější zprávu Klásnej,sledkej frontman Sonny odešel:'(...dál čtěte dusledky proč taková náhlá globálně hudební změna..
Zásadní změny nastaly u From First To Last. Kapela se rozloučila se zpěvákem Sonny Moorem, který se opět vzdal vystupování, tak jako už na Warped Tour, kvůli problémům s hlasem. Zpěvu se ujal kytarista Matt Good.

Kapela se k celé věci vyjádřila: "Sonny Moore opustil kapelu a pracuje na své sólo kariéře. Byli jsme ve studiu, psali nové věci a připravovali se na let do Los Angeles, abychom se tam setkali s Rossem Robinsem a Sonnym, když jsme se dozvěděli, že nás opouští. Víme, že odchod Sonnyho bude velkou ránou pro spoustu našich fanoušků a je nám líto, že se nám takové věci stále stávají. Všichni jsme se snažili udělat kompromis, ale někdy umělci prostě musí dělat věci po svém."

From First To Last měli být na turné s Atreyu, ale skupina odřekla kvůli Sonnyho problémům s hlasem. "Velmi podobná věc jako na Warped Tour se opět stala téhle kapele", spekulovali Atreyu. "Náhoda? Blesk udeřil znovu? Každý příběh má dvě strany. My máme naši, oni jejich."

Mimo to se skupina rozešla s Capitol Records a je tak dalším odchozím z tohoto labelu během posledního týdne(starší informace). Kapela se rozhodla nahrát album vlastními silami.

Další novinkou je ohlášení spolupráce s labelem Suretone, do jehož stáje patří například Angels & Airwaves nebo New Found Glory.
No co naděláme no,aspoň že bude ještě vidět i když ne se skupinou ,ale jako solovka:-* mi ho přesto budem mít rádi i tak že?
Připište komentíky jak to snášíte vy(fanoušci).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 e.m.o. kids e.m.o. kids | 18. července 2007 v 12:24 | Reagovat

hodně špatně tuhle skupinu miluju já nechci aby se rozpadli:-((

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama